DOBROTY S PŘÍBĚHEM s novým párty stanem

DOBROTY S PŘÍBĚHEM se stali součástí mnoha farmářských trhů i větších festivalů. Na kterých potkáte náš FooTruck nebo klasický party stan, který nám darovala společnost Expodům.cz.

DOBROTY S PŘÍBĚHEM se staly součástí mnoha farmářských trhů i větších festivalů. Na kterých potkáte náš FoodTruck nebo klasický párty stan, který nám darovala společnost Expodům.cz.  Party stany jsou pro venkovní akce nezbytné a bylo pro nás příjemným překvapením, když nám Expodům.cz nabídl stan jako dar. Party stan si už nemusíme nikde půjčovat, ale je zcela náš. Manipulace s nůžkovým rychle-rozkládacím stanem je opravdu snadná a elegantní bílá barva nám sluší. 

Nejen, že dostanete naše výrobky v hezkém prostředí, ale příjemný stín poskytne lepší pracovní podmínky našim zaměstnancům v tomto horkém létě.

Stan využíjeme na našich akcích - CIHLAFEST 2019, Metronom, United Islands a trzích sociálního podniku DOBROTY S PŘÍBĚHEM. Do prodeje zapojujeme i naše kolegy se zdravotním handicapem, kteří se tak kromě nakládání delikates, dostanou i do přímého kontaktu se zákazníky a mohou se tak naučit i nové pracovní dovednosti.
banner_zahradne_stany_300x250(336x280)px