Naše prodejna

8_1

Bistrokrámek PŘÍBĚH v Davli

Moc se na vás těšíme!

Bistrokrámek PŘÍBĚH hlásí otevřeno!  Zastavte k nám pro skvělé výrobky nejen od lokálních farmářů, nakládané sýry a utopence, bio potraviny, bezlepkové výrobky a další pečlivě vybrané zajímavosti nejen z České republiky.

Pro ty z Vás kdo by si raději odpočali nabízíme také možnost posedět u nás na zahrádce, můžete ochutnat naše výrobky přímo na místě, dát si dobrou kávu nebo se osvěžit něčím k pití. Prodejna také funguje jako místo, kde si můžete vyzvednout své objednávky našich vlastních výrobků z e-shopu, k prodeji na místě míváme vždy pouze malá balení, vaše objednávky jsme na prodejnu však schopni připravit během pár hodin.

Kde nás najdete?

Náš krásný nový obchod s bistrem najdete hned vedle naši výrobny kousek od Prahy na adrese Kiliánská 367, Davle

Otevřeno pro Vás máme:

Úterý - Pátek 9:00 - 17:30

Sobota 10:00 - 18:30

Těšíme se na Vás!

A kdyby něco tak se nebojte nám zavolat 778 881 422

MAPA KDE NÁS NAJÍT ZDE

 

Co u nás najdete?

V nabídce toho máme opravdu spoustu, od našich skvělých nakládaných specialit až po řadu zajímavých výrobku od malých producentů z celé České Republiky. Těšit se můžete na mléčné výrobky v BIO i nebio kvalitě, ovocná vína, vynikající snídaňové směsi, čaje, výběrovou kávu, domácí paštiky třeba i z kapra a řadu dalších kuchyňských vychytávek a potravinových zajímavostí. 

 Najdete u nás také spoustu zakládních potravin v BIO kvalitě za velmi příznivé ceny. Na své si přijdou také lidé s celiakii máme pro ně připravený široký sortiment bezlepkových potravin. Dále také například zdravé mlsání pro děti se sníženým obsahem cukru. A mnohem, mnohem více!

 

 

 

 

Něco více o našem projektu.

Nechceme být jen obyčejným bistrem nebo obchodem, cílem projektu bylo zapojit do občanského života také lidi se speciálními potřebami z regionu a poskytnout jim tréninková pracovní místa. Díky tomu projektu jsme tak byli schopni nabídnou další dvě pracovní místa pro lidi s hendikepem a zároveň přinést nové a kvalitní potraviny všem lidem v našem sousedství. 

Celý projekt také podporuje firma SAVENCIA Fromage & Dairy Czech Republic, a.s. náš partner projektu a zároveň dodavatel tradičního Sedlčanského Hermelínu, který pro Vás o pár metrů dále nakládáme. 

Nejprve jsme díky stavebnímu projektu financovanému z IROP a  výtěžku z Adventního koncertu České televize 2018 rozšířili a zmodernizovali potravinářskou výrobnu a dostavěli k ní nové prostory pro Bistrokrámek PŘÍBĚH. S vybavením bistra nám pomohl projekt financovaný z OPZ a sbírka AKCE CIHLA. 
Děkujeme!

Naši dodavatelé a partneři

SAVENCIA Fromage & Dairy

Hlavní partner našeho projektu a také náš dodavatel Sedlčanských hermelínů, které pro Vás o pár metrů dále nakládáme.

Rybízák

Největší český producent ovocných vín, který od roku 2016 roste přímo ďábelským tempem. Začínali s rybízovým vínem, které dalo jméno celé značce.

Bio Vavřinec

Rodinná farma, která produkuje skutečné potraviny. Kromě výrobků z BIO kravského mléka nabízí také BIO jehněčí maso nebo uzeniny.

bio nebio

Jsme česká společnost, která nabízí široký sortiment kvalitních biopotravin a potravin zdravé výživy, od klasiky, jako je třtinový cukr, javorový sirup, oříšky či sušené ovoce až po speciality jako bio fair trade čokoláda, bio pivo, bio sirup z agáve či bio sušená třtinová šťáva.

Kadrnka

Výroba poctivých a originálních paštik a produktů jedinečné chuti.

Bujónka

Bujónka je vhodná pro jednoduchou a rychlou přípravu polévek, k dochucení omáček, příloh, masových či zeleninových pokrmů. Zvýrazní konečnou chuť všech pokrmů a ušetří Váš čas. Jejímu použití se meze nekladou.

Natural Jihlava

 Zaměřujeme se na výrobu stravy pro ty, kteří mají ze zdravotních důvodů zvýšené požadavky na skladbu potravin. Vyhledávají nás také vyznavači zdravého životního stylu. V naší výrobně na rozhraní Čech a Moravy ve městě Jihlavě vytváříme produkty z oblasti makrobiotické, racionální a bezlepkové stravy.

Janova pec

Děláme pečené müsli podle vlastních receptur. Základ tvoří ovesné vločky slazené medem a maštěné olivovým olejem. Receptury nejsou přeplácané. Každé směsi dominuje jedna chuť a podle ní se zpravidla i směsi jmenují. Ořechy, ovocem ani semínky nešetříme.

Alrichovo pekařství

Zaměřujeme se na výrobu celozrnných a vícezrnných výrobků, ke které používáme výhradně kvalitní certifikované mouky a ostatní suroviny dovážíme od prověřených dodavatelů v té nejvyšší kvalitě

Těstoviny Cellesta

Domácí sušené semolinové  vaječné těstoviny.  Používáme pravou italskou semolínovou mouku, sušená vejce (žloutky i bílky ze slepičích vajec), vodu. Co naopak nepožíváme je sůl, barviva, a fuj chemii už vůbec nee!

Olivuj.cz

Olivy rok naložené ve vodě a soli a extra panenský za studena lisovaný olivový olej prvotřídní kvality odrůdy Koroneiki a Manaki. Oblast Argos, Pelopónes, Řecko

PASTAFIDLI

Vyrábíme prvotřídní čerstvé těstoviny, které si oblíbila nejen celá řada renomovaných šéfkuchařů, ale i běžných spotřebitelů. Jsme sociální firma a to znamená, že více jak 75% našich zaměstnanců bojuje s nějakým zdravotním handicapem. 
 

 

 

DĚKUJEME ZA PODPOPRU TAKÉ EVROPSKÉ UNII

Projekty Investice: Bistro a kavárna s příběhem (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_074/0008857) a Bistro a kavárna s příběhem (reg. č. CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0009928) jsou realizovány za finanční podpory EU. 

Více informací:

https://irop.mmr.cz/cs/

https://www.esfcr.cz/programy/op-zamestnanost

 IROP_CZ_RO_B_C RGB


FINAL OPZ loga_43_barevne