Levandulový BIO sirup 350 ml

169 Kč –8 %
levandulovy sirup
169 Kč –8 % 155 Kč 134,80 Kč bez DPH 44,30 Kč / 100 ml
Možnosti doručení

Rozmazlete své chuťové pohárky domácím BIO levandulovým sirupem. Jemná vůně levandule vás uklidní od každodenního stresu. Produkt ekologického zemědělství.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozmazlete své chuťové pohárky domácím BIO levandulovým sirupem. Jemná vůně levandule vás uklidní od každodenního stresu. Produkt ekologického zemědělství.

Levandulový sirup si vychutnáte nejlépe za studena s kostkou ledu a snítkem máty během letních večerů. Výborně se hodí i do alko či nealko koktejlů.

Levandule má širokou škálu uplatnění při různých potížích. Dnes slouží v první řadě jako uklidňující prostředek při obtížích nervového původu. Pomáhá při nespavosti, nervové slabosti, návalech krve, bolestech hlavy i migrénách. 

Sirup byl vyroben za pomoci osob znevýhodněných
na trhu práce, jež jsou zaměstnávány Sociálním podnikem Jasan
ve Velkých Hostěrádkách. Právě zde vzniká společenství lidí,
které dělá věci jinak – s úctou k člověku, zvířeti a přírodě.

Složení včetně alergénů

  • Třtinový cukr* 51 %
  • Výluh ze šípku* 45 %
  • Výluh z rakytníku* 3 %
  • Kyselina citronová

*produkty ekologického zemědělství

Nutriční hodnoty na 100g

kalorie (kcal) 330,51, tuky (g) 0,20, sacharidy (g) 81,81, z toho cukry (g) 73,18, proteiny (g) 0,93

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Poctivé sirupy
Záruka: 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sociální podnik Jasan,.s.r.o.

Jsme environmentální sociální podnik působící nedalo od Brna v bývalém areálu JZD ve Velkých Hostěrádkách. Ekologicky pěstujeme zeleninu a ovoce, výpěstky zpracováváme a pečeme chleba.  Nad rámec výdělečné činnosti sázíme stromy a chováme hospodářská zvířata. To vše za pomoci lidí znevýhodněných na trhu práce. Našim záměrem je těmito činnostmi ozdravovat přírodu a mezilidské vztahy.

Zeleninu pěstujeme v ekologickém režimu, do budoucna se chceme zaměřit na biologicko-dynamický způsob pěstování a certifikaci pod značkou Demeter CS.

Chleba a faremní produkci zpracováváme v malé zpracovně v hlavní budově farmy. Výrobky prozatím nemáme s certifikátem BIO, avšak používáme výhradně suroviny z EZ. V okolních polích obhospodařovaných také v ekologickém režimu sázíme stromy a keře a snažíme se alespoň o přiblížení se původnímu krajinnému rázu ve zdejší přírodě.

A protože ke každému hospodářství patří i zvířata, postupně si pořizujeme taková, která kapacitně zvládáme a můžeme jim dopřát kvalitní a láskyplnou péči. To znamená, že kromě dvou psů a kočky, máme 50 vynešených slepic z velkochovů. Další na řadě bude prasátko Kune Kune na vypásání a bez krávy se také neobejdeme.