Během státního svátku ve Čtvrtek 28.10. vozíme, vyrábíme i balíme bez omezení.

Dárkový poukaz 500kč

500 Kč 434,80 Kč bez DPH
Možnosti doručení

Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč na nákup DOBROT S PŘÍBĚHEM a dalšího sortimentu našeho e-shopu. Udělejte radost svým blízkým, partnerům nebo zaměstnancům.

Detailní informace

Novinka - blatacke zlato

Detailní popis produktu

Dárkový poukaz v hodnotě 500kč na nákup na eshopu dobrotyspribehem.cz

Udělejte dvojitou radost svým blízkým, partnerům nebo zaměstnancům. Darujte nezapomenutelný chuťový zážitek a podpořte zároveň zaměstnávání lidi s mentálním postižením.

Platnost poukazu je 1 rok od zakoupení a je možné jej snadno uplatnit v nákupním košíku na našem eshopu. Hodnota poukazu se odečte od výsledné částky nákupu.

Součástí tohoto poukazu není doprava zdarma, poukaz na dopravu zdarma je nutno zakoupit zvlášť kvůli rozdílné sazbě DPH. Bude vám poté vystaven jeden dárkový poukaz jehož součástí bude již i doprava zdarma.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

dobroty-nove-logo-radek

Nabízíme vám nakládané sýrý a utopence dle tradičních i exkluzivních receptůr.

 V naší nabídce naleznete nejen klasické nakládané hermelíny a utopence, ale také nakládané hermelíny mnoha zajímavých a lahodných příchutí, či nakládané zrající a měkké sýry, a to hned ve třech produktových řadách Klasik, Fit a Exclusive.

 Jsme sociální podnik a V současné době zaměstnáváme přes 80 % lidí se zdravotním postižením, koupí našich DOBROT S PŘÍBĚHEM si tak nejen dopřejete nezaměnitelný chuťový zážitek, ale především se stanete součástí příběhu cesty k samostatnosti a nezávislosti lidí s handicapem.