Pesto z česnekových výhonků vegan 115 g

145 Kč 129,50 Kč bez DPH 126,10 Kč / 100 g
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Všichni milovníci česneku zbystřete, protože toto domácí česnekové pesto má pořádně ostrý říz. Pro výraznější chuť jsme přidali také citronovou šťávu.

Detailní informace

Aktuální sleva

Detailní popis produktu

Všichni milovníci česneku zbystřete, protože toto domácí česnekové pesto má pořádně ostrý říz. Pro výraznější chuť jsme přidali také citronovou šťávu.

Ručně vyrobené česnekové pesto potěší každého, kdo má v oblibě nálož poctivého česneku. Můžete ho použít při vaření masa, slaných koláčů, brambor, zeleniny nebo jen tak potřít na čerstvé pečivo. Česnek je známý pro své silné antibakteriální a antivirové účinky. Proto ani v rámci prevence, nešlápnete vedle.

Pesto bylo vyrobeno za pomoci osob znevýhodněných
na trhu práce, jež jsou zaměstnávány Sociálním podnikem Jasan
ve Velkých Hostěrádkách. Právě zde vzniká společenství lidí,
které dělá věci jinak – s úctou k člověku, zvířeti a přírodě.

Složení:

  • česnekové výhonky* 46 %
  • olivový olej*
  • kešu ořechy*
  • česnek*
  • citronová šťáva*
  • sůl
  • koření*

 

Nutriční hodnoty na 100g

kalorie (kcal) 328,56, tuky (g) 30,08, sacharidy (g) 8,69, z toho cukry (g) 1,97, proteiny (g) 5,17, sůl (g) 2,17

Doplňkové parametry

Kategorie: Omáčky, pesta a chilli
Záruka: 1 rok
Položka byla vyprodána…

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
Avatar autora | 20.11.2022
+ Zatím jsem neochutnal...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sociální podnik Jasan,.s.r.o.

Jsme environmentální sociální podnik působící nedalo od Brna v bývalém areálu JZD ve Velkých Hostěrádkách. Ekologicky pěstujeme zeleninu a ovoce, výpěstky zpracováváme a pečeme chleba.  Nad rámec výdělečné činnosti sázíme stromy a chováme hospodářská zvířata. To vše za pomoci lidí znevýhodněných na trhu práce. Našim záměrem je těmito činnostmi ozdravovat přírodu a mezilidské vztahy.

Zeleninu pěstujeme v ekologickém režimu, do budoucna se chceme zaměřit na biologicko-dynamický způsob pěstování a certifikaci pod značkou Demeter CS.

Chleba a faremní produkci zpracováváme v malé zpracovně v hlavní budově farmy. Výrobky prozatím nemáme s certifikátem BIO, avšak používáme výhradně suroviny z EZ. V okolních polích obhospodařovaných také v ekologickém režimu sázíme stromy a keře a snažíme se alespoň o přiblížení se původnímu krajinnému rázu ve zdejší přírodě.

A protože ke každému hospodářství patří i zvířata, postupně si pořizujeme taková, která kapacitně zvládáme a můžeme jim dopřát kvalitní a láskyplnou péči. To znamená, že kromě dvou psů a kočky, máme 50 vynešených slepic z velkochovů. Další na řadě bude prasátko Kune Kune na vypásání a bez krávy se také neobejdeme.