K ROZŠÍŘENÍ SOCIÁLNÍHO PODNIKU NÁM POMÁHAJÍ DVA EVROPSKÉ PROJEKTY.

Rozšířili jsme stávající a založili jsme novou podnikatelskou aktivitu integračního sociálního podniku Portus Praha, s.r.o. Otevřeli jsme u naší potravinářské dílny v Davli samostatné bistro a kavárnu. Nejprve jsme díky stavebnímu projektu financovanému z IROP rozšířili a zmodernizovali prostory stávající potravinářské dílny a dostavili k ní nové prostory (61m2), kde vzniklo BISTRO A KAVÁRNA S PŘÍBĚHEM. S vybavením bistra a kavárny a mzdou nových zaměstnanců v prvních letech provozu nám pomáhá návazný projekt financovaný z OPZ. Reagujeme tak na vysokou nezaměstnanost osob s postižením v regionu. Díky těmto projektům vytvoříme 5 pracovních pozic na HPP, z toho 3 pro OZP a ZTP. 

Projekty Investice: Bistro a kavárna s příběhem (reg. č. CZ.06.4.59/0.0/0.0/16_074/0008857) a Bistro a kavárna s příběhem (reg. č. CZ.03.2.65/0.0/0.0/16_047/0009928) jsou realizovány za finanční podpory EU. 

Více informací:

https://irop.mmr.cz/cs/

https://www.esfcr.cz/programy/op-zamestnanost

 

 IROP_CZ_RO_B_C RGB


FINAL OPZ loga_43_barevne

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení