Náhradní plnění

Naše výrobky potěší vaše zaměstnance, obchodní partnery i zákazníky.

Jsme přímými poskytovateli náhradního plnění pro firemní zákazníky, většinu našich zaměstnanců totiž tvoří lidé se zdravotním postižením.

V režimu náhradního plnění vám tedy rádi dodáme kterékoliv z našich jedlých produktů nebo dárkové poukazy. Ty poté můžete použít jako dárek pro vaše zaměstnance, obchodní partnery nebo pro další prodej skrze vaše obchody nebo distribuční síť.

Co je náhradní plnění?

Každý zaměstnavatel s více než 25 zaměstnanci musí splňovat tzv. povinný podíl, který spočívá v zaměstnávání osob se zdravotním postižením, a to ve více než 4 % k celkovému počtu zaměstnanců.

Pokud u vás z jakéhokoliv důvodu není možné tuto povinnost dodržet, je pro vás právě náhradní plnění skvělým řešením oproti klasickému placení vysokého poplatku rovnou do státní kasy.

Jak náhradní plnění funguje?

Náhradní plnění spočívá v odebírání výrobků nebo služeb od jiných zaměstnavatelů, pro něž pracují osoby se zdravotním postižením, a to ve více než 50 % k celkovému poměru. A to jsou právě Dobroty s příběhem!

Nejen, že tedy splníte pravidla povinného podílu, ale také získáte chutné produkty a podpoříte celý náš projekt, jehož cílem je začlenění lidí se zdravotním postižením do společnosti.

 

Pokud si nevyberete z naší běžné nabídky produktů, dokážeme vyhovět i vašim složitějším přáním.

Neváhejte nás kontaktovat.

email: vedeni(zavináč)dobrotyspribehem.cz

tel: +420 725 849 883