Bazalkové ravioli se sušenými rajčaty - Rodinný oběd od Pasta Fidli

295 Kč 256,50 Kč bez DPH
Možnosti doručení

Skvělé čerstvé Rodiná večere od Pasta Fidli - 2x ravioli plněné sušenými rajčaty a pečenou paprikou, k tomu domácí bazalkové pesto. Stačí přidat hoblinky parmezánu a máte Italii na talíři pro 4 osoby.

Detailní informace

Kysely tyden

Detailní popis produktu

Výrobek obsahuje 2x Ravioli s pečenou paprikou a sušenými rajčaty čerstvé 300g a Domácí bazalkové pesto 200ml za výhodnou cenu.

Chuťově výrazné ravioli s námi pečenou paprikou a sušenými rajčaty. 

A k tomu pesto jako ideální přísada do těstovin, které obalí a ozvláštní. Můžete s ním také zapéct brambory, ke kterým přidáte směs pesta, sýra a špenátu. Bazalkové pesto, stejně jako všechny další druhy pesta, lze velmi univerzálně využít v kuchyni. Je výborné do jemných krémových polévek, kterým dodá příjemně hřejivou chuť a barvu. Důležité je myslet pouze na to, že se nemá vařit, neboť by zhořklo a připravovaný pokrm znehodnotilo.

Návod k přípravě

Ravioli doporučujeme uvařit ve vroucí osolené vodě celkem 4 - 5 min. Až vyplavou na hladinu, ještě je vaříme cca 2-3 min. V žádném případě nevařte déle, než 5 min. Po dovaření zakápněte pestem, naservírujte na talíř a přidejte na vrch hoblinky parmezánu.

Skladovací podmínky

Skladujte v suchu a chladu při teplotě 4-8°C. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čerstvé těstoviny a pesta | Pasta Fidli
Záruka: min. 2 dny v lednici

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: