Novinky
  • Křtíme Foodtruck DOBROTY S PŘÍBĚHEM

    Přijďte na křest pojízdné prodejny v pátek 27. dubna u sociálního podniku DOBROTY S PŘÍBĚHEM.

  • DOBROTY JEDOU díky Vám!

    „Když se chce, všechno jde...“ I tak by se dal shrnout rok 2016 v případě sociálního podniku DOBROTY S PŘÍBĚHEM, v kterém již tři roky vyrábíme ve velkém (ovšem ručně) nakládané sýry a utopence. V podniku jsou zaměstnáni i lidé s mentálním postižením, pro které není lehké uplatnit se na otevřeném trhu práce.

  • Simona Stašová slavnostně otevřela občerstvení v Davli

    V pátek 11. července 2014 v 15 hodin jsme zahájili oficiální provoz občerstvení v Davli. Hvězdou slavnostního otevření byla naše dlouholetá patronka Simona Stašová.

Křtíme Foodtruck DOBROTY S PŘÍBĚHEM

Přijďte kdykoliv mezi 14 a 21 hodinou, bude oheň, naložené i grilované dobroty, hudba a zpěv.

DOBROTY S PŘÍBĚHEM fungují jako sociální podnik specializovaný na výrobu nakládaných delikates od roku 2014. Ve výrobě pracují zaměstnanci se zdravotním postižením. Vyslechli jsme jejich potřebu se dále rozvíjet, a proto jsme za přispění mnoha podporovatelů pořídili pojízdnou prodejnu, kde budou naši zaměstnanci prodávat nejen naše výrobky, ale i výrobky dalších sociálních podniků.

Pokud byste pro nás měli tipy na akce, kterých bychom se mohli účastnit, napište nám je prosím zde-  KLIKNĚTE a objeví se formulář. Nebo mailem na dobroty@dobrotyspribehem.cz

 

Budeme rádi za sdílení události na FB https://www.facebook.com/events/193465518048816/

 

 

 

 

 

webhosting,multihosting,domény
Tyto stránky jsou sponzorovány firmou ACTIVE 24.

Facebook